Mouse gaming DM6 Holey Duo
210,00 lei TVA inclus
DM6 Holey Duo este soluția pentru cei mai pretențioși gameri. Nu trebuie să ne crezi pe cuvant, încearcă singur!
SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND.
DM6 Holey Duo este noul nostru dispozitiv „unic”. Nu poți decide dacă vrei un mouse cu fir sau fără fir? Nu spune mai mult, we got you covered! Acest dispozitiv poate rula pe un cablu obișnuit, precum cele cu care te-ai obișnuit deja, sau poți pur și simplu să scoti cablul și continui jocul. Este un adevărat „best of both worlds”. Vrei să-ți joci jocurile de pe canapea – deconectați și continuați!
ENTER THE MATRIX
Ok, deci cumparati mouse-ul DM6 Holey Duo, configurați-l – funcționează așa cum ar trebui, dar doriți să-l reglați la specificațiile proprii și standardele personale înalte? Avem software-ul pentru tine! Doar conectați noul mouse, porniți-l și, în câteva secunde, puteți selecta profilul dorit, DPI-ul, tastele rapide etc. tu? Da, știm – noi înșine suntem tocilari, motiv pentru care punem tot ce ne place în lucrurile pe care le facem pentru tine, astfel încât să poți face DM6 Holey Duo doar al tău.
| Senzor Optic | PMW3335 |
|---|---|
| Brand | Dream Machines |
| DPI | 400, 800, 1600, 2400, 4800, 16000 |
| Polling rate | 125/500/1000 Hz |
| Viteză Maximă | 250 IPS |
| Butoane | 7 + scroll |
| Switch | Huano |
| Scroll Lifespann | 20,000,000 |
| Cablu | Shoelace cable (1.8m) + RF connector |
| Backlight | Yes (color depends on DPI) |
| Buton Scroll | TTC |
| Switch lifespan | 20,000,000 |
| Dimensiune | 129 x 66 x 40 mm |
| Greutate | 79 g (fără cablu) |
| LOD (lift-off distance) | 1/2/3mm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.