Mouse gaming DM6 Holey Trio
310,00 lei TVA inclus
Dezvoltarea celui mai bun mouse este un proces de învățare și iterare. Ca un artist care creează opere de artă, ceea ce va fi esența ideilor și ambițiilor sale artistice, cei de la DreamMachines, sunt destul de asemănători în acest sens. Pentru a satisface toate nevoile și dorințele posibile pe care oricine le-ar putea avea. Acesta este motivul pentru care îmbunătățim constant și depășim granițele a ceea ce înseamnă să ai un dispozitiv care este totul și termină totul. Acesta, în opinia noastră (total imparțială), este DM6 Holey Trio.
THE BODY
Toată lumea continuă să spună „nu exteriorul contează, ci interiorul”.
Da, sigur! Am încercat întotdeauna să găsim cea mai confortabilă formă de mouse, care ar putea mulțumi chiar și celor mai mari critici. Dar forma și dimensiunea sunt cele care ajung să adauge greutate. Poate sună stupid, dar ne-am hotărât să facem niște găuri în el. La naiba cu funcția peste formă dacă le poți avea pe amândouă. Nu numai că este un ultra-ușor, confortabil de 81 de grame din categoria sa, dar puteți vedea și inima dispozitivului!
THE HEART
If it ain’t broke don’t fix it – așa cum a spus odată un înțelept. Am încercat și am testat o mulțime de comutatoare și unul a continuat să iasă în evidență – Huano. Cu durata lor de viață de 20 de milioane de clicuri, aceste mici click-uri vor avea o lungă durata de viață. Nu vor eșua atunci când aveți cu adevărat nevoie de ele, oferindu-vă o reacție satisfăcătoare a clicului la fiecare dintre acțiunile dvs. Gândește-te la ei ca și cum ai fi într-un parteneriat perfect, sănătos cu cineva care nu te va dezamăgi niciodată. 😉
THE SOUL
Pentru senzor am folosit PixArt 3370. Sincer, este atât de nou încât nu am explorat încă tot potențialul său. Cu toate acestea, știm acest lucru – este mai rapid, mai bun și mai fiabil decât oricare dintre predecesorii săi. PixArt, la fel ca noi, încearcă să găsească Sfântul Graal al receptivității, acurateței și fiabilității, făcând din 3370 cea mai nouă invenție emblematică a lor. Dacă ar fi mai puternic, ar avea viziune cu raze X în acest moment*. La urma urmei, scopul nostru final este să facem cel mai bun mouse din toate timpurile, chiar dacă asta înseamnă că va spiona vecinul tău de jos.
* probabil

| Senzor Optic | PixArt 3370 |
|---|---|
| Brand | Dream Machines |
| DPI | 400, 800, 1600, 2400, 4800, 16000 |
| Polling rate | 125/500/1000 Hz |
| Viteză Maximă | 250 IPS |
| Butoane | 7 + scroll |
| Switch | Huano |
| Scroll Lifespann | 20,000,000 |
| Cablu | Shoelace cable (1.8m) + RF connector |
| Backlight | Yes (color depends on DPI) |
| Buton Scroll | TTC |
| Switch lifespan | 20,000,000 |
| Dimensiune | 129 x 66 x 40 mm |
| Greutate | 81g (fără cablu) |
| LOD (lift-off distance) | 1/2/3mm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.